Przed nami ostatni miesiąc przed wakacjami, więc pewnie sporo osób planuje już swoje wyjazdy, spędzanie czasu wolnego. To jednak pewnie dopiero w lipcu i sierpniu. Do tego czasu można postawić na coś zwykłego, jak 25 euro bez depozytu za rejestrację w kasynach online czy też filmy i seriale w serwisach streamingowych. Akurat na czerwiec Netflix ma sporo ciekawych premier, więc postanowiliśmy wybrać najciekawsze z nich.

Peaky Blinders – 6. sezon

Przed nami finałowy sezon niezwykle popularnego serialu, jakim jest Peaky Blinders. Ma składać się z sześciu odcinków i dostarczyć nam sporo emocji. Historia gangsterskiej rodziny z Birmingham z lat 20. ubiegłego wieku okazała się wielkim sukcesem i wraz z każdym sezonem przyciągała przed ekrany tłumy widzów. Ostatnie epizody zdaniem twórców mają być najlepsze z dotychczasowych. Na ekranie ponownie zobaczymy najważniejsze gwiazdy: Cilliana Murphy’ego, Toma Hardy’ego, Paula Andersona, Anyę Taylor-Joy czy Sophie Rundle. Wiemy również, że w planach jest stworzenie filmu fabularnego, który ma być ostatecznym zakończeniem tej historii.

Umbrella Academy – 3. sezon

W czerwcu na platformie pojawi się również trzeci sezon innego hitu platformy, jakim jest Umbrella Academy. Dzieło na podstawie komiksów to historia nietypowej rodziny superbohaterów, którzy nie zachowują się jak herosi. Gdy na koniec 2. sezonu udało im się znów uratować świat i wrócić do współczesności, okazało się, że historia nieco się zmieniła i ich dom jest siedzibą Sparrow Academy. Dochodzi zatem do konfliktu między obiema grupami. Niedługo potem jednak bohaterowie będą musieli połączyć ze sobą siły, gdyż czeka ich starcie z niebezpiecznym wrogiem. Ponownie możemy się spodziewać zwariowanych scen akcji, typowego dla tej serii humoru, zwrotów akcji.

Money Heist: Korea – Joint Economic Area

Kolejnym serialem będzie koreańska wersja Domu z Papieru. Na chwilę obecną za bardzo nie wiemy, co to ma być za serial, jak ma przedstawiać się jego fabuła. Wiemy natomiast, że ostatnio koreańskie produkcje cieszą się sporą popularnością, więc możemy mieć nadzieję, że będzie to udany i ciekawy serial.

Pajęcza głowa

Pierwszy film na naszej liście. Jest to dzieło o niedalekiej przyszłości, gdzie niektórzy skazani mają prawo wyboru: normalna odsiadka lub też wzięcie udziału w specjalnym programie badawczym, co wiąże się ze skróceniem wyroku. Testowane są na nich różne środki, które oddziałują na ludzką psychikę. Choć na początku sprawia to skazanym frajdę, to jednak coraz nowsze specyfiki przekraczają bariery, co wiąże się z agresją, lękami, dziwnymi zachowaniami. W rolach głównych występują tutaj: Chris Hemsworth, Mark Paguio, Jurnee Smollett, Miles Teller.

Rzut życia

Kolejny oryginalny film Netfliksa. Rzut życia opowiada nam historię łowcy talentów, który od lat pracuje dla jednej z drużyn NBA – Philadelphia 76ers. W Hiszpanii pewnego dnia natrafia na chłopaka obdarzonego wielkim talentem. Mimo sprzeciwu władz drużyny, postanawia zabrać go ze sobą i sprawić, by stał się częścią drużyny. Choć gracz początkowo ma problemy z odnalezieniem się w USA, Stanley chce zrobić wszystko, aby mężczyzna osiągnął sukces. Jednocześnie sam Stanley będzie musiał inaczej spojrzeć na swoje dotychczasowe życie rodzinne. Rzut życia to kolejny film, w którym Adam Sandler chce się pokazać z innej strony, niż zazwyczaj jest znany. W filmie występują również Ben Foster, Robert Duvall, Queen Latifah, a w hiszpańskiego koszykarza wcielił się prawdziwy zawodnik NBA – Juancho Hernangomez.